Za podpory
Zpět na aktuality

DĚKUJEME. Pomohli jste nám zachránit pracovní místa lidí s postižením.

10. 11. 2020

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Sehnali jsme 300.000,- na záchranu pracovních míst.

Milí dárci,

chtěli bychom vám touto formou ještě jednou moc poděkovat. Pomohli jste nám zachránit pracovní místa pro lidi s postižením.


Díky Vašim darům můžeme do konce roku dofinancovat ztrátu, která vznikla během podzimních koronavirových opatření. Můžeme tak i nadále zachovat práci pro všechny naše pekaře, číšníky i uklízeče v podnicích. A pomáhat i jim, žít lepší život.

V průběhu sbírky jste nás zahrnovali obrovskou vlnou podpory a pomáhali i jiným způsobem – objednávali jste dobroty z pekárny, zastavovali se u výdejních okének v našich kavárnách, využili možnosti úklidu z naší úklidovky. Mnozí z vás se zapojili do facebookové výzvy a předplatili kávu pro své přátele. 

Den co den sledujeme aktuální informace. Doufáme, že se vládní opatření budou zmírňovat a my budeme moci i dále zaměstnávat lidi s postižením... podnikat trochu netradičně a za zcela jiným účelem. 

Až dostanete chuť na kávu, vyrazte k našim výdejním okénkům, nebo si nechte přivést dorty z pekárny až k vám domů. Tak chutný dort, který vám upečou naši pekaři s postižením si stejně doma sami nevykouzlíte. 
 

Bez vás by to nešlo.

Jsme dojatí. Ze srdce děkujeme.