Za podpory
Zpět na aktuality

Benefice Dejvického divadla 2022 je úspěšně za námi!

15. 02. 2022
Benefice Dejvického divadla a představení Brian v roce 2022 je za námi!
Do poslední chvíle jsme se trochu strachovali, jak nám covid zamíchá karty, ale nakonec všechno dobré stálo na naši straně, nikdo neonemocněl a benefice mohla proběhnout. :)
 
 
Letos se PFERDOVI podařila vybrat astronomická částka - 210.640,-! Jsme nadšení!! Celý výtěžek bude použit na rekonstrukci v Náchodě, kde se už na jaře začne s velkou přestavbou půdy v budově naši současné kavárny (Hurdálkova 372). Vznikne tu prostorný tréninkový byt, který bude využívat Pferdí trénink ke své bytové rehabilitaci. V současné době tréninkový byt v Náchodě máme, je ale maličký a chybí mu samostatné sociální zařízení.  Co si pod bytovou rehabilitací představit? Lidé s postižením tu prakticky nacvičují běžné každodenní činnosti, aby se jednou mohli osamostatnit a žít v bytě bez většího dohledu. Učí se vařit, prát, uklízet, nakupovat, hospodařit s financemi, nebo trávit smysluplně volný čas.
 
Ale zpět k benefici, děkujeme vám všem!❤ Bylo to boží od začátku do konce. Rolling  Stones teď ve PFERDOVI drží sebejistě první příčku nejposlouchanějších kapel. :)
Děkujeme hercům z Dejvického divadla, vaše herecké výkony byly úchvatné, jako vždycky. Jsme rádi, že tuhle tradici v Náchodě držíme a přivážíme kulturu z Dejvic přímo do Náchoda! Poděkování patří hlavně všem přítomným divákům, kteří svou účastí podpořili dobrou věc.  
 
Na fotografie, které zachytil Pavel Kovaříček se můžete podívat na našem facebooku