Za podpory

Naučíme vás

Pferdí tréninky v sobě zahrnují činnosti z obou ostatních kategorií. Pomůžeme vám získat pracovní dovednosti v pekárně, úklidovce nebo v kavárnách. Naučíme vás to nebo vás v některých můžeme rovnou zaměstnat. Zároveň vám pomůžeme získat dovednosti k tomu, abyste mohli bydlet sami, třeba jen s malou dopomocí. Nebo abyste byli samostatnější tam, kde právě bydlíte.

Uplatnění v práci

Pomůžeme vám získat pracovní dovednosti v pekárně, úklidovce nebo v kavárnách. Naučíme vás to nebo vás v některých můžeme rovnou zaměstnat.

Kavárna Láry Fáry Rychnov nad Kněžnou zaměstnáme

Kavárna Láry Fáry Rychnov nad Kněžnou

Sociální podnik v historickém centru Rychnova nad Kněžnou, kde pracují lidé s mentálním postižením a duševním onemocněním. Kavárna je příjemným místem pro setkávání s dětským koutkem, skvělou kávou, výbornými zákusky i obsáhlým nápojovým lístkem.  

více o kavárně
Kavárna Láry Fáry 2 Náchod zaměstnáme

Kavárna Láry Fáry 2 Náchod

Sociální podnik v centru Náchoda, kde pracují lidé s mentálním postižením a duševním onemocněním. Kavárna je příjemným místem pro setkávání s dětským koutkem, letní zahrádkou, výbornými zákusky i obsáhlým nápojovým lístkem.  

více o kavárně
Pekárna Na Plechu zaměstnáme

Pekárna Na Plechu

Je sociálním podnikem, kde pracují lidé s mentálním postižením a duševním onemocněním. Pečou dorty, koláče, slané pochutiny, které se rozváží do okolních cukráren a kaváren až do 40km.

více o pekárně

Samostatné bydlení

Pomůžeme vám získat dovednosti k tomu, abyste mohli bydlet sami, třeba jen s malou dopomocí. Nebo abyste byli samostatnější tam, kde právě bydlíte.